Mayor Ronald L. West
Mr. West was elected to Village Council for term starting 01/01/1998 and
has been re-elected to present.  He was appointed as Council President
Pro Tempora on 03/02/2010 as Robert Armstrong became Mayor after
William Gaskin died.   Mr. Armstrong passed away suddenly on
08/09/2010 and Mr. West then became Mayor.   Mr. West was sworn in
as Mayor on 08/16/2010 by Judge Donald Capper.